Logo Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt - możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Zgłoszenia zbierane są do 18 kwietnia.

DOFE to prawie 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających, którzy przez cztery dni maja mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

Najlepszym dowodem na to, że warto wziąć udział w akcji jest fakt, że ubiegłoroczna edycja zwyciężyła w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną w 2016 r. Dni Otwarte Funduszy Europejskich skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów. Dołącz swój pomysł i stań się jednym z nich! Pokaż sąsiadom i całej Polsce to, co zrobiłeś i pochwal się swoim sukcesem!

By dołączyć do DOFE 2017 wystarczy zgłosić się i zadeklarować, że od 18 do 21 maja 2017 r. otworzysz swoją siedzibę albo udostępnisz za darmo lub ze zniżką to, co oferujesz na co dzień.

Szczegóły akcji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.dniotwarte.eu