Artykuły z kategorii

Fot. www.stockvault.net

Spotkania z cyklu „Środa z Funduszami” odbędą się 4 listopada 2015 roku w Olsztynie, Elblągu oraz Ełku.

Tym razem mowa będzie o środkach finansowych przeznaczonych dla przedsiębiorców na inwestycje proekologiczne. Specjaliści ds. funduszy europejskich przedstawią możliwości uzyskania wsparcia w ramach perspektywy 2014-2020.

Uczestnicy spotkań dowiedzą się gdzie szukać pieniędzy i na co mogą otrzymać wsparcie w zakresie inwestycji o charakterze ekologicznym. Eksperci od funduszy europejskich są otwarci na pytania i indywidualne konsultacje. "Środa z Funduszami" to cykl ogólnopolskich spotkań organizowanych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2015 roku.

Miejsce spotkań:
• Olsztyn, Hotel HP Park, Aleja Warszawska 119
• Ełk, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku, ul. Kajki 10
• Elbląg, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu, ul. Zacisze 18

Więcej informacji
W przypadku pytań prosimy o kontakt z odpowiednim Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich:
• Olsztyn, tel. 89 521 93 85/86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Ełk, tel. 87 734 11 09/10, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Elbląg, tel. 55 620 09 13/14/16, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WIĘCEJ INFORMACJI