Artykuły z kategorii

Fot. www.stockvault.net

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania wsparcia dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej.

Spotkania odbędą się 29 października(nabór został zakończony) oraz 3 listopada 2015 roku (nabór został zakończony) w Hotelu Park w Olsztynie (al. Warszawska 119). Rozpoczną się o godz. 10 i zakończą o godz. 13.15. 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie podpisanego własnoręcznie formularza zgłoszeniowego (z wybranym terminem udziału w spotkaniu informacyjnym) na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Olsztynie. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 października 2015 roku.

Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie: tel. 89 521 93 85/86, 89 521 94 83/84, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

POBIERZ:   

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
AGENDA SPOTKANIA