Artykuły z kategorii

Fot. www.stockvault.net

Kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami” organizowane przez sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) odbędzie się 7 października 2015 roku w Olsztynie, Elblągu oraz Ełku.

Spotkania z cyklu "Środa z Funduszami” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca.
Podczas bezpłatnych spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Spotkania dla szkół i uczelni odbędą się 7 października 2015 roku o godz. 10 w:
• Olsztynie: Hotel HP Park, Aleja Warszawska 119
• Ełku: Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Parkowa 12
• Elblągu: Hotel Żuławy, ul. Królewiecka 126

Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać w odpowiednim Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich:
• Spotkanie w Olsztynie: tel. 89 521 93 85/86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Spotkanie w Ełku: tel. 87 734 11 09/10, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Spotkanie w Elblągu: tel. 55 620 09 13/14/16, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej instytucji w spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby. Rekrutacja zaczyna się od 23 września i potrwa do 2 października 2015 roku.

DO POBRANIA:
Formularz zgłoszeniowy
Spotkanie w Olsztynie 
Spotkanie w Elblągu 
Spotkanie w Ełku