Artykuły z kategorii

Obecni i potencjalni beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 mogą 19 i 20 listopada wziąć udział w szkoleniu „Promocja projektów unijnych”.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim to przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych województwa i szkół wyższych z województwa warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak wyglądają podstawy formalno-prawne obowiązku informacji i promocji projektów unijnych, jakie są zasady identyfikacji wizualnej Narodowej Strategii Spójności, jakie są obowiązki informacyjne i promocyjne beneficjentów oraz zasady promocji w praktyce.
 
Na spotkanie zaprasza samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Udział jest bezpłatny. Z jednej instytucji można zgłosić maksymalnie dwie osoby. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie karty zgłoszenia i podpisanego oświadczenia uczestnika na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie niezwłocznie pocztą tradycyjną na adres: Hensen Polska Sp. z o.o., ul. Drawska 10a/27, 02-202 Warszawa.

Dokumenty do pobrania oraz więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
 
fot. www.freedigitalphotos.net