Artykuły z kategorii

Budynek Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonywanie zadań samorządu województwa warmińsko-mazurskiego z zakresu integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2015 roku. Oferty można składać do 12 stycznia 2015 roku.

 

Oferty można składać osobiście w siedzibie Departamentu Współpracy Międzynarodowej przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie lub kierować na adres: Departament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn.

 

Ogłoszenie wraz z dokumentacją konkursową znajduje się na stronie bip.warmia.mazury.pl w zakładce: organizacje pozarządowe – otwarte konkursy ofert.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Departamencie Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn.

 

Kontakt:
Bartłomiej Górski, tel. 89 52 19 827,
sekretariat Departamentu Współpracy Międzynarodowej, tel. 89 52 19 820,
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.