Artykuły z kategorii

Departament Turystyki informuje, że 28 lipca 2015r. do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wpłynęła oferta Polskiej Izby Turystyki Oddział Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na realizację zadania publicznego pn. "Wydawanie Magazynu Informacyjnego Warmii i Mazur Love W_M-Przegląd Turystyczny".

Zadanie to może być zrealizowane w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zgodnie z ust. 4 w/w artykułu, każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, w siedzibie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w miejscu przeznaczonym na zamieszczenie ogłoszeń oraz na stronie internetowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Prosimy o zgłaszanie uwag pisemnie do Departamentu Turystyki na adres: 10-052 Olsztyn, ul. Mariańska 3 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja dotycząca oferty - doc

Treść oferty - pdf