Artykuły z kategorii

Weekend za pół ceny

Jak wypocząć na sto procent na Warmii i Mazurach, płacąc tylko 50 procent ceny?

Wystarczy pomiędzy 31 marca a 2 kwietnia 2017 roku skorzystać z ofert w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W regionie uczestniczy w niej 16 obiektów.

To druga z kolei edycja akcji, która ma na celu utworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonej cenie na terenie całego kraju w wybranym terminie. Organizatorzy korzystają ze sprawdzonej formuły weekendowych zniżek, oferowanych wcześniej turystom przez miasta i regiony. W ten sposób chcą zachęcać Polaków do poznawania atrakcji turystycznych i korzystania z usług turystycznych także poza sezonem wakacyjnym.

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego do tegorocznej edycji akcji przystąpiło 16 obiektów noclegowych i oferujących inne usługi turystyczne. Hotele i ośrodki wypoczynkowe amatorzy weekendowego wypoczynku znajdą w większych i mniejszych miejscowościach regionu: Elblągu, Giżycku, Lidzbarku Warmińskim, Nidzicy, Gołdapi, Starych Jabłonkach, Worlinach, Galinach, Łańsku, Łękuku Małym, Ogonkach, Giżach i Sorkwitach. Będą także mogli skorzystać za pół ceny ze spływów kajakowych „z nurtem historii” Łyną oraz z usług Wojewódzkiego Centrum Informacji Turystycznej w Olsztynie.

Organizatorem akcji jest Polska Organizacja Turystyczna. Więcej informacji o idei i ofertach „Weekendu za pół ceny” można znaleźć na poświęconej mu stronie internetowej. Tam też dostępny jest pełen wykaz obiektów z Warmii i Mazur udzielających zniżek w ramach akcji.

Więcej informacji na temat atrakcji turystycznych w regionie na mazury.travel