Artykuły z kategorii

Fitness. Fot.pixabay.com

Aby zatroszczyć się o dobrą kondycję, sprawność i zdrowie, w Ełku nie czekają na wiosnę.

Już 4 marca roku zostanie tu zorganizowany FitMaraton dla wszystkich pań, które chciałyby na własnej skórze wypróbować różne formy treningu fitness na światowym poziomie.

Gwiazdą sobotniej imprezy będzie Małgorzata Mączyńska – znana trenerka personalna, instruktorka fitness i modelka. W swoim dorobku ma m.in. zdobycie tytułów mistrzyni (w latach: 2012, 2013 i 2015) i wicemistrzyni (w roku 2014) Polski fitness bikini oraz zajęcie I miejsca w Fitness Motywatory Gold 2014. Poza nią zajęcia poprowadzą inne profesjonalne instruktorki. Dlatego należy oczekiwać wielu wyzwań wymagających wysiłku, ale przez to dających szczególną satysfakcję.

FitMaraton odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku (ul. św. Maksymiliana Kolbego 11). Wstęp na imprezę wolny. Na terenie hali zostanie urządzony kącik dla najmłodszych, których mamy wezmą udział w zajęciach. Mile widziane będzie przyniesienie przez uczestniczki własnych mat do ćwiczenia i ręczników. Na zajęciach na trampolinach liczba miejsc będzie ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne (tel. 535 536 215) – prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

Właśnie od takich zajęć rozpocznie się FitMaraton o godz. 12.30 (prowadząca: Joanna Zyzańska). Kolejne ćwiczenia to joga flow (godz. 13.15, prowadząca: Iwona Bielecka) i interwał brzuch–pośladki (godz. 14.15, prowadząca: Emilia Podziewska). O godz. 15 zaplanowano trening wzmacniająco-kondycyjny z Małgorzatą Mączyńską, a po nim – losowanie pakietów upominkowych. Na zakończenie imprezy odbędą się zajęcia power jogi (godz. 16.30, prowadzące: Ewelina Brdys i Anna Laskowska) oraz drugie ćwiczenia na trampolinach (godz. 17.15, prowadząca: Dominika Nowakowska).

Organizatorem FitMaratonu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie internetowej placówki.

Więcej informacji o ciekawych wydarzeniach w regionie na mazury.travel