Artykuły z kategorii

Targi w Ostródzie

Wydarzenie, które potrwa od 8 do 11 września 2015 roku, pozwala na zapoznanie się najnowszymi trendami w branży meblarskie oraz na nawiązanie kontaktów biznesowych.

Województwo warmińsko-mazurskie wyspecjalizowało się m.in. w przemyśle drzewnym i meblarskim. Dane statystyczne wskazują, że region osiągnął bardzo mocną pozycję, zarówno w skali kraju, jak i w skali Unii Europejskiej. Dlatego wciąż przybywa firm lokujących swój kapitał w województwie.

Podczas poprzednich targów swoje produkty przedstawili producenci z Rosji, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii czy Skandynawii. Ostródzkie wydarzenie odwiedziło ponad 13 tys. osób.

Od dwóch lat z Międzynarodowymi Targami Meblowymi odbywa się również Arena Inside. W tym roku zaplanowano wiele wydarzeń, które zachęcą do odwiedzin architektów, projektantów oraz biura projektowe.

Zakres branżowy obejmuje meble wypoczynkowe, meble kuchenne, sypialniane, dziecięce, ratanowe, łazienkowe, stylowe, skrzyniowe, do przechowywania, rękodzieło artystyczne, stoły i stoliki barowe, systemy zabudowy, meble szkolne i biurowe, wyposażenie sklepów, meble do hoteli, pensjonatów, banków, aptek, restauracji. Nie zabraknie także artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz: tkaniny dekoracyjne, firany, zasłony, bielizna pościelowa, kołdry, koce, obrusy, ozdoby, świece, zegary, lampy, wyroby wikliniarskie, galanteria dekoracyjna, akcesoria metalowe, szło użytkowe i dekoracyjne czy dzieła sztuki.