Artykuły z kategorii

Rajd pieszy, fot.Danuta Żynda

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej serdecznie zaprasza do udziału w 40 Jubileuszowym Elbląskim Wiosennym Rajdzie „EL-WI-RA” 2015.

Rajd odbędzie się 16 maja malowniczymi trasami Wysoczyzny Elbląskiej, ale chęć udziału trzeba zgłosić do soboty, 9 maja.

Rajd „EL-WI-RA” to przedsięwzięcie z 40-letnią historią, które ma na celu zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Wysoczyzny Elbląskiej. Organizatorzy przygotowali dla uczestników pięć zróżnicowanych tras z różnych punktów startowych. W Rajdzie uczestniczyć mogą turyści indywidualni lub drużyny (min. 8 osobowe) zgłaszane przez wszelkie organizacje, rodziny lub grupy przyjaciół. Trasy dowolne: piesze, rowerowe i motorowe (tj. opracowane i przebyte indywidualnie przez uczestników) są mile widziane przez organizatorów.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny. Na zakończeniu imprezy, które planowane jest Jeleniej Dolinie, będzie czynny punkt weryfikacyjny OTP i stoisko z książeczkami turystyki kwalifikowanej.

Więcej informacji udziela Biuro Zarządu Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5 w Elblągu). Tel. (55) 641-12-96 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja.

REGULAMIN RAJDU I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE