Artykuły z kategorii

Ratusz w IławieCztery gminy z Warmii Mazur odniosły sukces w XIII edycji konkursu Gmina Fair Play.

 

 

Główną nagrodę otrzymała Iława, a w kategorii Menadżer Roku laureatem został burmistrz Kisielic.

 

 

Uroczysta gala kończąca XIII edycję konkursu „Gmina Fair Play” odbyła się w piątek (17 października) w Salonie Recepcyjnym warszawskiego Hotelu Bristol. Podczas uroczystości wręczone zostały certyfikaty i nagrody główne, czyli statuetki.

 

W tym roku spośród 24 nominowanych gmin statuetkami „Gmina Fair Play” nagrodzono cztery. Wśród nich znalazła się Iława. Także w konkurencji Samorządowy Menager Roku 2014 dostrzeżeni zostali ludzie z Warmii i Mazur. Wśród trzech laureatów znalazł się burmistrz gminy Kisielice, Tomasz Koprowiak. Certyfikat „Gmina Fair Play” w 2014 otrzymały też Dywity (kategoria: wielofunkcyjna gmina wiejska) oraz Kisielice i Susz (kategoria: miasteczko i małe miasto).

 

Konkurs „Gmina Fair Play” jest inicjatywą skierowaną do wszystkich gmin, które dbając o interesy społeczności lokalnych stwarzają na swoim terenie możliwie najlepsze warunki dla rozwoju działalności gospodarczej i inwestycyjnej. Celem konkursu jest również popularyzowanie etyki w działalności samorządów oraz postaw godnych naśladowania, sprzyjających podejmowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych.