Artykuły z kategorii

mazury air showPokazy lotnicze nad jeziorem Niegocin już 2 i 3 sierpnia w Giżycku. To akrobacje indywidualne i zespołowe, przeloty nowoczesnych  maszyn transportowych i wielozadaniowych oraz samolotów zabytkowych, na których latali piloci podczas I i II wojny światowej. Wielką atrakcją będą wodowania i starty wodnopłatów. To jedyne tego rodzaju pokazy w Europie!

 

Mazury Airshow to impreza pod wieloma względami wyjątkowa. Pokazy odbywają się w niecodziennej i pięknej mazurskiej scenerii, gdzie brzegi jeziora stanowią naturalny amfiteatr dla publiczności zapewniając świetną widoczność. Tafla jeziora jest doskonałym lądowiskiem dla maszyn, które rzadko goszczą na pokazach, dla wodnosamolotów czyli dla latających łodzi i samolotów-amfibii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Mazury Airshow to jedyne tej wielkości pokazy lotnicze, które można oglądać całkowicie za darmo.

 

W ramach lotniczego wydarzenia spotkania z pilotami i wyjątkowa wystawa statyczna samolotów na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. Pokazy na żywo w Internecie! Wszyscy, którzy nie będą mogli osobiście przybyć nad jezioro Niegocin, będą mogli towarzyszyć w imprezie wirtualnie. Przekaz audio-wideo z każdego z bloków pokazowych będzie dostępny na mazuryairshow.pl w zakładce "Na żywo".