Artykuły z kategorii

Mazury cud naturyProfil Mazury Cud Natury, Masuria – the Wonder of Nature zajął pierwsze miejsce pod względem liczby fanów i rosnącej popularności – wynika z raportu Sotrender Research Team, który ocenił wakacyjne działania 20 regionów na Facebooku.

 

Według raportu w lipcu i sierpniu Mazurom udało się wyprzedzić takie miejsca jak Bieszczady (39 tys. fanów), Małopolska (17 tys.), Podkarpacie (14,9 tys.) oraz Śląsk (14 tys.). W opublikowanym przez Sotrender materiale można też znaleźć informacje, które hasła używane były przez regiony najczęściej, jak wyglądają wszystkie aktywności dziejące się na fanpage'u oraz jakie jest zaangażowanie użytkowników.

 

Łącznie autorzy raportu przeanalizowali prawie 1,4 tys. wpisów na kontach poświęconym regionom. Pod uwagę były brane wpisy z lipca i sierpnia 2013 roku.

 

Pełny raport dostępny jest TUTAJ

 

Profil Mazury Cud Natury, Masuria – the Wonder of Nature powstał w celu promocji Mazurskich Jezior w finale konkursu szwajcarskiej fundacji New7Wonders. Mazury były  jedynym polskim kandydatem do miana nowego światowego cudu natury. Trwająca do listopada 2011 roku kampania Mazury Cud Natury sprawiła, że obecnie region na Facebooku lubi aż 41 tys. fanów.