Artykuły z kategorii

Ilustracja do tekstu Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych połączona z Jesiennymi Targami Ogrodniczymi odbędzie się w 7 września 2013 r. w siedzibie W-MODR w Olsztynie.

 

Najlepsi hodowcy zwierząt prezentować będą swój dorobek hodowlany, wystawiając do komisyjnej oceny bydło mleczne, bydło mięsne, trzodę chlewną, owce i konie. Towarzyszyć im będą firmy oferujące maszyny i urządzenia do produkcji zwierzęcej, pasze i dodatki paszowe oraz materiał genetyczny.

 

W tym samym miejscu odbywać się będzie pokaz: roślin oraz artykułów szkółkarskich i ogrodniczych, maszyn i urządzeń do prac ogrodowych oraz zabudowy, wyposażenia i aranżacji ogrodów. Nie zabraknie szerokiej oferty rozsad warzyw i ziół chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli przydomowych ogródków.

 

Zaplanowano również prezentację instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Ponadto nie zabraknie twórców rękodzieła, sztuki ludowej oraz smacznej kuchni regionalnej.

 

Poznamy także zwycięzców konkursów na „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne”, „Ogród przyjazny rodzinie i turystom” oraz „Doradca roku 2013”.

 

Początek spotkania przy ul. Jagiellońskiej 91 o godz. 10.