Artykuły z kategorii

Zdjęcie jest ilustracją do tekstuOd 26 lipca w Miejskiej Informacji Turystycznej w budynku Ratusza można wypożyczać rowery. Z cieszących się dużą popularnością - zwłaszcza wśród obcokrajowców - jednośladów będzie można korzystać do połowy września.

 

Wypożyczenie jednego roweru kosztuje 6 zł za pierwszą godzinę oraz 3 zł za każdą kolejną; cała doba z jednośladem kosztuje 48 zł. Rowery dostępne są w godzinach otwarcia punktu MIT, czyli 10.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku oraz 12.00 – 18.00 w soboty, niedziele i święta. Poza jednośladami dostępne do wynajęcia są również samochody, dzięki podpisanej współpracy z wypożyczalnią. Możliwy jest również jego odbiór spod punktu MIT.

 

Poza wynajmowaniem pojazdów, udzielaniem porad i wskazówek oraz sprzedaży pamiątek, MIT prowadzi również konkursy. Jednym z nich jest „Olsztyn Summer Video Contest 2013”, polegający na nagraniu filmu (do 40 sekund) na temat „Olsztyn&lato”. W puli nagród przewidziany jest m. in. weekend dla dwóch osób w Hotelu Kur czy voucher na kurs windsurfingowy lub voucher na kurs żeglarski.

 

Więcej informacji o konkursie