Artykuły z kategorii

Elbląg z lotu ptaka

Premiera gry opracowanej przez PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej i Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej odbędzie się 23 listopada.

Wydarzenie odbędzie się w ramach otwarcia odnowionej ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej.

Drużyny będą składać się z czterech osób - trojga uczniów oraz nauczyciela lub opiekuna. Zakończenie gry odbędzie się w wiacie "Margitka" w Bażantarni. Tam na uczestników czekać będą ognisko z kiełbaskami, a dla najlepszych drużyn - atrakcyjne nagrody.

Osoby zainteresowane udziałem w grze prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (skan z pieczątką szkoły) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 18 listopada 2016 roku. W grze może wziąć udział nie więcej niż dziesięć drużyn - o udziale w grze będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z panem Kamilem Zimnickim (kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerami: 55 641 12 96 albo 518 683 376).

Zainteresowanych grą i udziałem w niej prosimy o pobranie: karty zgłoszeniowej oraz zasad gry