Logo Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny - logo

MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology.

Spotkanie na ten temat odbędzie się 19 kwietnia w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

W ramach projektu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje, w tym min.: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tysięcy złotych!

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla startupów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia unikalnej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.

Info Day odbędzie się 19 kwietnia w w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (budynek BK, sala 15A) o godz. 13.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja uczestników (bezpłatne)

Rejestracja Startupów zainteresowanych udziałem w Pitching Contest

Plakat zapowiadający spotkanie

Agenda

Informacja o programie