Ilustracja do tekstu

Można się tego dowiedzieć z serii filmów, które dedykowane są innej grupie i przedstawiają dopasowaną do niej ofertę unijnego wsparcia.

W filmach zawarte są informacje, kto może liczyć na dofinansowanie, a także gdzie szukać bezpłatnych i sprawdzonych informacji na ten temat. Można się z nich dowiedzieć o pozyskaniu funduszy na rozpoczęcie i rozwinięcie własnego biznesu, założeniu startupu, wdrożeniu innowacyjnego produktu, pozyskaniu zagranicznych klientów lub podniesieniu kwalifikacje zawodowych.

Materiały są dedykowane zwłaszcza tym osobom, które do tej pory nie korzystały z unijnego wsparcia. Zaletą filmów jest prosty język i bezpośredni przekaz dostosowany do konkretnego odbiorcy. W zależności od adresata, zmienia się również tematyka kolejnych animacji.

Formuła instruktażu „krok po kroku” z lektorem-przewodnikiem oraz posługiwanie się pozytywnymi doświadczeniami bohaterów mają zaktywizować odbiorców do zainteresowania się tematem Funduszy Europejskich. Zagadnienia poruszane w poszczególnych filmach są odpowiedzią na najpopularniejsze pytania zadawane na temat Funduszy Europejskich.

ZOBACZ FILMY:
Wystartuj w biznesie! – Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich
Załóż i rozwiń własny startup - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Innowacje w biznesie - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Rozwiń swój biznes! - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Działasz w organizacji pozarządowej? - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Znajdź pracę! - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Szukasz klientów za granicą? - Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich 
Film instruktażowy poświęcony sposobowi korzystania z narzędzia wyszukiwania konkursów