Flaga USA. Fot. pixabay.com

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz amerykańska instytucja rozwoju regionalnego Virginia Economic Development Partnership (VEDP) zapraszają na seminarium pt. „Informatorium Rynkowe – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku amerykańskim?”.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się 21 marca w Olsztynie (Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 91A), w godz. 9.30-15.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Pawełkowska, która posiada bogate doświadczenie zawodowe w biznesie międzynarodowym. Od 15 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i od 6 lat prowadzi w Alexandrii w stanie Virginia firmę konsultingową wspierającą polskich przedsiębiorców na rynku amerykańskim.

Udział w seminarium to doskonała okazja, by dowiedzieć się jak pokonać bariery związane z wejściem na rynek amerykański, zapoznać się z aspektami prawnymi prowadzenia działalności gospodarczej i etykietą biznesową w USA.

Wydzrzenie skierowane jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja trwa do 14 marca 2017 r.

Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje.