Logo Enterprise Europe Network

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na drugą edycję szkolenia pt. „Podstawy Lean Manufacturing – międzynarodowe standardy zarządzania produkcją”.

Zajęcia odbędą się w dniach 3-4 listopada w Olsztynie (Stara Kotłownia, ul. Prawocheńskiego 9, sala 2C).

Szkolenie przeprowadzone będzie przez Andrzeja Jóźwiaka z firmy Open Horizon Consulting Sp. z o.o., który od 17 lat zajmuje się zarządzaniem jakością i usprawnianiem procesów. Kierownik wielu projektów usprawniających procesy oraz programów zarządzania jakością i zarządzania procesami (BPMS) w przemyśle i produkcji, bankowości, energetyce wytwórczej oraz sektorze paliwowo-energetycznym. Doświadczony Lean Six Sigma Black Belt i kierownik wielu projektów usprawniających i programów zarządzania procesami oraz zarządzania jakością m.in. w ZE PAK S.A., BZWBK SA, Lukas BANK S.A. Autor i wykonawca programów szkoleniowych z zakresu zarzadzania procesami, lean management oraz six sigma dla takich firm jak: KGHM Polska Miedź, ENEA Wytwarzanie, Meble VOX, AIDA, NEUCA, a także wykładowca na Uniwersytecie ekonomicznym w Poznaniu z zakresu Lean Manufacturing. Ma na swym koncie ponad 2000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów.

Zajęcia skierowane są wyłącznie do przedstawicieli firm produkcyjnych mających siedzibę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

W celu deklaracji swego udziału należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona (max 20 osób).

Program szkolenia

Formularz zgłoszeniowy