Budynek Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

Ruszył nabór do XII edycji Najlepszego Produktu i Usługi Warmii i Mazur, będącego jedną z kategorii konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Przedsięwzięcie organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Nagrody w konkursie Żagle Warmii i Mazur w kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym oraz innym podmiotom, które działają na terenie Warmii i Mazur co najmniej trzy lata.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym oraz za granicą.
W kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur przyznane będą trzy równoważne nagrody w podkategoriach: produkt, produkt lokalny, usługa.
Zgłoszenia należy przesyłać do 29 lipca 2016 roku. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”.

„Żagle Warmii i Mazur”
Ideą projakościowego konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w województwie warmińsko-mazurskim.