WaMaBOSS 2015

Ruszył nabór do kolejnej edycji „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS”, będącego jedną z kategorii konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Przedsięwzięcie organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy wdrażają działa pro-pracownicze, wspierają społeczność lokalną, dbają o środowisko naturalne, szanują klientów, dostawców, podwykonawców czy kooperatorów.

Ideą przedsięwzięcia jest prezentacja dobrych praktyk CSR (Corporate Social Resposibility - społeczna odpowiedzialność biznesu) realizowanych w przedsiębiorstwach z naszego regionu. Mogą się zgłaszać przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność na terenie Warmii i Mazur. Warunkiem koniecznym do udziału jest brak zaległości w uiszczaniu podatków i składek ZUS.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań województwa warmińsko-mazurskiego na rzecz upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z regionu oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością.

Trzy równoważne nagrody WaMaBoss przyznawane są w podkategoriach: mikro (od 1 do 9 zatrudnionych pracowników), małe (od 10 do 49 zatrudnionych pracowników) oraz średnie przedsiębiorstwo (od 50 do 249 zatrudnionych pracowników) odpowiedzialne społecznie.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 czerwca 2016 roku. Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem można złożyć osobiście w siedzibie organizatora, przesłać pocztą na adres: "KONKURS CSR", WMARR SA, Plac Bema 3, 10-516 Olsztyn bądź drogą e-mailową (w formie skanu podpisanego dokumentu): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”.

 Do pobrania: 

Regulamin konkursu 
Oświadczenie o braku zaległości
Formularz zgłoszeniowy