Flaga UE. Fot. www.stockvault.net

Konferencja „Finansowanie rozwoju przedsiębiorstw województwa warmińsko-mazurskiego w perspektywie finansowej 2014-2020” odbędzie się 27 maja 2015 roku w Olsztynie.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, właścicieli firm i instytucji zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych na rozwój i inwestycje oraz rozwojem poprzez współprace w inicjatywach klastrowych. Przedstawione zostaną możliwości wprowadzania innowacji w nowej perspektywie finansowej UE.

Specjaliści Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego udzielą bezpłatnych konsultacji w jaki sposób pozyskać dotacje, jak poprawnie przygotować firmę do nowej perspektywy i jak przedstawić projekt, aby mógł otrzymać wsparcie z funduszy unijnych

Bezpłatne spotkanie rozpocznie się o godz. 10 w Centrum w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91a).

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 maja 2015 roku do godz. 16 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 600 199 853

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE