Uroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioGustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, złożył kwiaty pod tablicą upamiętniajcą marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

19 marca przypadają imieniny Józefa i z tej okazji olsztyński oddział Związku Piłsudczyków zorganizował uroczyste obchody.

 

 

Pod tablicą poświęconą pamięci  Józefa Piłsudskiego, która znajduje się na budynku warmińsko-mazurskiego, zebrali się w czwartek (19 marca) przedstawiciele władz regionu i mieszkańcy Olsztyna. Mimo zapowiedzi na uroczystości nie dotarł Lech Wałęsa, noblista i były prezydent RP.

 

 

Uroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegoWręczenie nagród za współpracę nauki z biznesemUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegoUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa PiłsudskiegioUroczystości z okazji imienin marszałka Józefa Piłsudskiegio