Flaga Unii EuropejskiejTylko do wtorku (3 lutego) można zgłaszać chęć udziału w szkoleniu organizowanym przez Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”.

 

 

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak uzyskać pieniądze na współpracę międzynarodową.

 

 

Szkolenie na temat programu wspierającego aktywność obywateli odbędzie się 6 lutego między godz. 10.30 a 15 w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Emilii Plater 1, sala 420). Jego organizatorem jest Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" wraz z Departamentem Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

W ramach program „Europa dla obywateli" współfinansowane są projekty wspierające aktywność obywateli krajów europejskich oraz międzynarodowe projekty społeczne, edukacyjne i kulturalne. Beneficjentami mogą być władze samorządowe, komitety miast partnerskich, organizacje pozarządowe i inne instytucje nienastawione na zysk, działające na rzecz społeczeństwa obywatelskiego i integracji europejskiej.

 

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in.:

 

  • Przykłady działań realizowanych w ramach programu
  • Roczne priorytety programu w roku 2015
  • System Uwierzytelniania Komisji Europejskiej ECAS
  • Rejestracja organizacji na Portalu Użytkownika
  • Wniosek E-Form

 

Spotkanie jest bezpłatne i ma na celu informowanie o wymogach Programu, a także pomoc w przygotowaniu aplikacji. Zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 3 lutego.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE „EUROPA DLA OBYWATELI”

 

PROGRAM SPOTKANIA

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DOC.