Przedsiębiorcy z branży meblarskiej i wykończenia wnętrz w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich promowali będą swoje produkty, pozyskując jednocześnie nowe kontakty handlowe i informacje o nowych rynkach zbytu.


Misja zaczęła się w poniedziałek, 27 października. Uczestnicy misji odbyli już pierwsze spotkania z partnerami biznesowymi z Królestwa Arabii Saudyjskiej. Przed nimi jeszcze spotkania w Ambasadzie RP w Rijadzie oraz Sharjah Chamber of Commerce and Industry, konferencja w Dubaju, zwiedzanie powierzchni wystawienniczych, wystawa Downtown Design oraz liczne spotkania biznesowe z przedsiębiorcami z Królestwa Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich zainteresowanymi dystrybucją polskich mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.


Organizatorem misji jest Ośrodek Enterprise Europe Network działający w strukturze Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, przy współpracy z Ambasadą RP w Rijadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej, WPHI Ambasady RP w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Sharjah Chamber of Commerce and Industry. Misja została objęta honorowym patronatem marszałka Jacka Protasa.


Zobacz informacje o sektorze drzewno-meblarskim