pieniadze3W konkursie „Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej” mogą zostać wyróżnione inwestycje, zrealizowane w ciągu ostatnich 10 lat przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, podległe samorządom.

 

Konkurs dotyczy inwestycji, zrealizowanych w Polsce Wschodniej, m.in. w województwie warmińsko-mazurskim. Docenione przez organizatorów konkursu będą te inicjatywy, które najbardziej przyczyniły się  do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnich dziesięciu latach.

 

Zgłoszenia, z nazwą inwestycji, opisem, zdjęciami oraz ze zwięzłym uzasadnieniem, dlaczego właśnie ta inwestycja zasługuje na wyróżnienie, można przesyłać do 20 lipca 2014 r. Całość należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat maila: „Konkurs, Polska Wschodnia") lub listownie, na adres:
Grupa PTWP SA, Portalsamorządowy.pl
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice

z dopiskiem „Konkurs, Polska Wschodnia".

 

Zgłoszenia inwestycji nie musi dokonać jednostka samorządu terytorialnego, może to zrobić jednostka odpowiadająca za inwestycję.  Udział w konkursie jest darmowy.

 

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu - TUTAJ