Fot. www.stockvault.netBezpłatne spotkanie odbędzie się 2 kwietnia w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

 

„INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku włoskim?” jest dedykowane jest przedsiębiorcom z regionu Warmii i Mazur, którzy planują rozpocząć współpracę z Włochami oraz tym, którzy już działają na tym rynku.

 

Uczestnicy wydarzenia zapoznają się z ogólną charakterystyką rynku włoskiego, polsko-włoską współpracą gospodarczą, działalnością na rynku włoskim, etyką i obyczajami biznesowymi we Włoszech. Przedstawione zostaną również praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców planujących współpracę z Włochami.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 marca 2014 roku. Wypełnione formularze należy kierować do konsultantów Enterprise Europe Network - drogą mailową, faxem, bądź telefonicznie: Magdalena Pętlak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 089 535 67 82; fax:  089 521 12 60; Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 089 535 67 83; fax: 089 521 12 60.

 

Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany  z  Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz  z  Budżetu Państwa.

 

WIĘCEJ INFORMACJI