Podsumowanie odbędzie się w Elblągu Elbląski Park Technologiczny i Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego, zakończyli realizację projektu „Rozwój przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego poprzez wsparcie sektora nauki w zakresie rozwiązań innowacyjnych”.

 


Podczas wydarzenia, które odbędzie się 23 września 2013 roku (od godz. 10) zaprezentowane zostaną rezultaty projektu w ramach którego przygotowane zostały przez jednostki naukowe dokumentacje wdrożenia innowacji w jednym z czterech obszarów przedsiębiorstwa: procesu, produktu, organizacji lub marketingu dla sześciu wybranych firm z subregionu elbląskiego. Zostaną przedstawione dobre praktyki współpracy pomiędzy MŚP a nauką zachęcające do nawiązywania parnerstw nauka-biznes.

 

Jest to również doskonała okazja do poznania dobrych praktyk działania parków technologicznych w Skandynawii. Przewidujemy wideokonferencję z udziałem gościa specjalnego prezesa OTANIEMI największego parku technologicznego w Finlandii - Ari Huczkowskiego.Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września 2013 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. 

 

WIĘCEJ INFORMACJI