Artykuły z kategorii

Konferencja - ilustracja do tekstu

Ruszają konkursy pt. „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej“ oraz „Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej.”

Warunkiem udziału w obu konkursach jest złożenie rekomendacji w wersji papierowej i elektronicznej.

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie realizujący projekt pozakonkursowy „Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020 (poddziałania 11.03.02 Koordynacja ekonomii społecznej w regionie), pragnie poinformować iż jest inicjatorem i organizatorem konkursu pt. „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej“ oraz „Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej.”                       

Celem konkursów jest nagrodzenie dotychczasowego zaangażowania jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorstw, zachęta do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej oraz promocja ekonomii społecznej w województwie warmińsko-mazurskim.                                                        

Konkurs prowadzony jest w następujących kategoriach:

  • jednostka samorządu terytorialnego przyjazna ekonomii społecznej w województwie warmińsko-mazurskim. Rekomendowane mogą być gminy i powiaty województwa warmińsko-mazurskiego wspierające rozwój ekonomii Społecznej.
  • przedsiębiorstwo przyjazne ekonomii społecznej w województwie warmińsko-mazurskim. Rekomendacje w tej kategorii mogą składać wszystkie zainteresowane podmioty ekonomii społecznej. Do wyróżnienia rekomendowani mogą być przedsiębiorcy zarejestrowani lub działający w województwie warmińsko-mazurskim, wspierający rozwój ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach, z wyłączeniem przedsiębiorców społecznych.

Warunkiem zgłoszenia udziału w obu konkursach jest złożenie rekomendacji w wersji papierowej i elektronicznej.

Regulamin konkursu dostępny jest w Biurze ds. wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz polityki prorodzinnej (10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, pokój 205).

Dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu (89) 5219523 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekomendację należy złożyć w siedzibie Organizatora (Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17) w terminie do 28 kwietnia 2017 r., do godz. 15.30. W przypadku wysłania dokumentów pocztą lub za pośrednictwem kuriera decyduje data wpływu.

Regulamin konkursu

Wzór_Załącznika_nr_1_do_konkursu_Przedsiębiorstwo__Przyjazne_Ekonomii_Społecznej - docx

Wzór_Załącznika_nr_1_do_konkursu_Samorząd_Przyjazny_Ekonomii_Społecznej-Jednostka_Samorządu_Terytorialnego - docx