Artykuły z kategorii

Dokumenty- ilustracja do tekstu. Fot. www.stockvault.net

W listopadzie odbędą się pierwsze konsultacje społeczne dotyczące inwestycji dworcowych w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Spotkanie dotyczące dworca w Nidzicy planowane jest na 9 listopada.

Konsultacje mają formę warsztatów kreatywnych, na które zaproszeni są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych oraz władze samorządowe. PKP S.A. będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji. - Najistotniejszym założeniem organizowanych warsztatów jest to, że nie proponujemy żadnego gotowego rozwiązania - wyjaśnia Marek Michalski, Członek Zarządu PKP S.A. odpowiedzialny za inwestycje - Określamy jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi dotyczące planowanych modernizacji.

Zajęcia dotyczące dworca w Nidzicy odbędą się 9 listopada o godz. 18 w Urzędzie Miasta (ul. Plac Wolności 1). Spotkanie ma charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. Do wiadomości należy dołączyć uzupełniony formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy