Artykuły z kategorii

fot. stockvault.netTegoroczne targi odbywały się pod hasłem ,,Praca, edukacja i kariera z OHP".

 

Wydarzenie odbyło się 21 czerwca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzenia. Podczas targów zaprezentowały się lokalne firmy, które przedstawiły ofertę praktyk, staży oraz wolontariatu. W punkcie konsutlacyjnym ,,Trenerzy młodego przedsiębiorcy" uczestnicy skorzystali z porad z zakresu przedsiębiorczości, m.in. pozyskiwania funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, pisania biznesplanu. Ponadto młodzież mogła wziąć udział w warsztatach z zakresu poradnictwa zawodowego na temat rozwijania cech młodego przedsiębiorcy, zarządzania czasem, sztuki motywacji, profesjonalnej obsługi klienta oraz planowania kariery zawodowej.

 

Organizatorem targów był Punkt Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Ełku, przy współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku oraz Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Ełku.

 

W targach wzięły udział pracownice Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego - Biuro Regionalne w Ełku.