Artykuły z kategorii

Czarne sylwetki ludzi na białym tle. Fot.www.stockvault.net

Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie" zaprasza na szkolenie pt. "Zagadnienia motywacji wewnętrznej wolontariuszy i pracowników organizacji pozarządowych".

Spotkanie odbędzie się 6 września (wtorek) w godz. 17-19.

Zajęcia poprowadzi Jacek Jarentowski – wolontariusz organizacji pozarządowej od 7 lat, trener rozwoju osobistego, coach, z wykształcenia nauczyciel matematyki, zawodowo zarządza pracownikami w korporacji globalnej (www.jarentowski.pl).

Uczestnicy poznają główne elementy budowania motywacji, przećwiczą analizę związanych z nią potrzeb, dowiedzą się jakie są główne objawy wypalenia oraz jak sobie z nim radzić.

Szkolenie jest nieodpłatne i skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych działalnością III sektora z gminy Olsztyn i powiatu olsztyńskiego. Ponieważ podczas części zajęć będą wykonywane ćwiczenia ruchowe, organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju oraz obuwia sportowego.

Miejsce szkolenia: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn. Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod nr tel. tel. 503 680 500 albo przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przekazane telefoniczne lub przesłane e-mailem na podany w formularzu adres co najmniej 3 dni przed szkoleniem.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy (link otwiera nową stronę internetową)