Artykuły z kategorii

Ilustracja do tekstuTrwa nabór zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu o znak jakości. Adresowany jest do jednostek szeroko rozumianego sektora publicznego.

 

W wydarzeniu mogą brać udział urzędy miast, starostwa powiatowe, urzędy pracy, urzędy skarbowe, oddziały ZUS oraz inne jednostki świadczące usługi publiczne. Wyróżniające się wysoką jakością obsługi, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz wdrażają nowoczesne rozwiązania w zakresie kultury pracy.

 

Znak Jakości „Przyjazny Urząd" wyróżnia instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z interesantem. Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych w konkursie placówek jako placówek otwartych na potrzeby mieszkańców, solidnych i kompetentnych.

 

Godło „Przyjazny Urząd" przyznaje kapituła złożona z naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością oraz przedstawicieli środowisk praktyków zarządzania publicznego.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 kwietnia 2015 roku. Uroczysta gala odbędą się w czerwcu w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Warszawie-Jabłonnie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI