Artykuły z kategorii

konkurs-marzeniaNagrodą w konkursie zorganizowanym przez Jerzego i Lidię Owsiaków jest 10 tys. zł.

 

 

Ma na nią szansę osoba lub grupa osób, których działania w realizacji życiowego marzenia wzbudzą największe uznanie.

 

 

Fundatorzy pragną pochylić się nad aktywnością ludzi, którzy swoją pasję zamieniają w czyn i potrafią, często z ogromnymi wyrzeczeniami, determinacją i wytrwałością, pokonać wszystkie trudności.

 

Pierwszą nagrodę w roku 2013 otrzymali Radek i Celina z bloga coztegozedaleko.pl., którzy pojechali do Indonezji pracować jako wolontariusze w ośrodku porodowym Bumi Sehat, a wcześniej organizowali szpital polowy na dotkniętych tajfunem Filipinach. Radek wykonywał też, a później opisywał na blogu, różne prace m.in. zbieranie ryżu, gotowanie w knajpie, opiekę nad słoniami,… by w ten sposób pokazać, że nie istnieje pojęcie złej pracy i udowodnić, że jeśli robi się coś z pasją, to przynosi to radość i szczęście.

 

Zgłoszenia można wysyłać na adres "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." do 24 grudnia 2014 r. Wystarczy opisać swoje marzenie, napisać o tym jak zostało zrealizowane i jakie to przyniosło efekty, zmiany w życiu.