KlawiaturaDo 27 listopada można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursie dla gmin, które skorzystały z unijnych środków na rzecz osób wykluczonych cyfrowo.

 

 

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

Konkurs jest skierowany do gmin, w których zrealizowano projekt w ramach Działania 8.3 PO IG. Dotyczy on wyłącznie projektów zakończonych - projekty, które są w trakcie realizacji nie mogą być zgłaszane. Spośród nadesłanych projektów wyłonione zostaną trzy, których efektem są najbardziej skuteczne działania na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców. Zainteresowane gminy mogą nadsyłać zgłoszenia konkursowe do 27 listopada do godziny 16 na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Celem konkursu jest popularyzacja nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań służących eliminacji wykluczenia cyfrowego oraz zwiększaniu e-kompetencji poprzez promowanie projektów Działania 8.3 PO IG.

 

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Fot. stockvault.net