Spotkanie, które odbędzie się 16 października 2014 roku organizuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Antymobbingowe Punkt Konsultacyjna Zarządu OSA w Olsztynie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy na temat zjawiska mobbingu, jego źródeł, następstw, możliwości przeciwdziałania; wzbudzenie zainteresowania środowiska współpracą nad stworzeniem: nowej jakości zarządzania zespołami ludzkimi,jak najszerszej platformy współpracy w zakresie prewencji antymobbingowej i pomniejszania negatywnych skutków tego zjawiska.

 

Organizatorzy podzielą się również wiedzą i doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów związanych z niewłaściwymi stosunkami w pracy.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2014 roku na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź pocztą Punkt Konsultacyjny Zarządu OSA ul. Boenigka 23/14 10-686 Olsztyn.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 w sali nr 52 Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie (al. Piłsudskiego 7/9).