Artykuły z kategorii

www wspieram region plBaza organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego znajduje się na stronie www.wspieramregion.pl.

 

Strona internetowa samorządu województwa działa od 2010 roku. Pomoc tam znajdą wszystkie osoby, które chcą zostawić swój 1% na Warmii i Mazurach. Witryna pozwala wybrać fundację lub stowarzyszenie z województwa warmińsko-mazurskiego. Przy każdej organizacji jest podany numer KRS, który należy wpisać w zeznaniu podatkowym, dodatkowo podatnicy mogą znaleźć tam program do wypełniania PITu.

 

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego po raz kolejny prowadzi  także kampanię promocyjno-informacyjną  „Przekaż 1 % podatku dla Warmii i Mazur”. Działania na stronie internetowej zostaną także wzmocnione reklamami w mediach regionalnych oraz promocją, prowadzoną wspólnie z Urzędem Skarbowym w Olsztynie.

 

Wyślij PIT-@ przez Internet – zachęca Urząd Skarbowy w Olsztynie

 

Nie wychodząc z domu, możesz rozliczyć się z podatku dochodowego za ubiegły rok - to proste, szybkie i bezpieczne. Korzystasz z komputera z dostępem do Internetu? Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby PIT za 2013 rok przesłać do urzędu skarbowego drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu e-Deklaracje. Wystarczy kilka prostych kroków, aby zaoszczędzić czas i zyskać pewność, że twoje zeznanie zostało wypełnione poprawnie, bowiem intuicyjny program podpowie, gdzie popełniłeś błąd.

 

Aby dowiedzieć się więcej i wypełnić PIT, wejdź na stronę www.e-deklaracje.gov.pl.