Artykuły z kategorii

Maki. Fot. www.stockvault.net

3 marca zakończyły się konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego określającego ogólną powierzchnię przeznaczoną pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizację tych upraw w 2016 roku w województwie warmińsko-mazurskim.

Ich celem było zebranie uwag i opinii w konsultowanej sprawie.

Konsultacje trwały od 2 lutego do 3 marca 2016. W tym czasie żaden z uprawnionych podmiotów nie wniósł uwag do projektu uchwały określającej ogólną powierzchnię przeznaczoną pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizację tych upraw w 2016 roku w województwie warmińsko-mazurskim.

Uwagi do raportu z przebiegu konsultacji można wnosić w ciągu 7 dni od daty jego ogłoszenia na adres: Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Za datę zachowania terminu uważa się datę wpływu opinii, uwag do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Opinie i uwagi, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Raport z konsultacji - word

Raport z konsultacji - pdf