Artykuły z kategorii

Ilustracja do tekstu

Wydarzenie, które odbędzie się 5-6 września 2015 roku, organizuje Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91).

Jest to przedsięwzięcie promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii, Mazur i Powiśla. Targi będą doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa.

Podczas spotkanie prezentowane będą maszyny i urządzenia rolnicze, pasze i dodatki paszowe, wyposażenie budynków inwentarskich, zwierzęta hodowlane i ozdobne, nawozy i środki ochrony roślin, budownictwo, odnawialne źródła energii, krzewy i rośliny ozdobne, wyposażenie ogrodów, żywność tradycyjna i regionalna, instytucje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

Targom towarzyszyć będzie również Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych na której swój dorobek hodowlany przedstawią hodowcy bydła mlecznego, bydła mięsnego, koni, trzody chlewnej, owiec i kóz. Wszyscy wystawcy będą mogli wziąć udział w konkursach „Hit Targów” oraz „Najładniejsze stoisko”.

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę impreza rozpocznie się o godz. 9.