Artykuły z kategorii

Logo konkursu "Co nam w duszy"Przegląd zespołów seniorskich już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Elblągu, a to za sprawą pełnych energii i pasji uczestników.

 

 

III edycja imprezy odbędzie się w sobotę (14 marca) w dużej sali elbląskiego Kina „Światowid”.

 

 

Organizatorami III Przeglądu zespołów seniorskich „Co nam w duszy gra...” są Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Pełnomocnik Prezydenta Elbląga ds. Seniorów. - Na scenie zaprezentują się zespoły, które mają wieloletnią historię i występowały już na licznych przeglądach i imprezach – mówi organizatorka przeglądu Magdalena Czarnocka-Kaptur. - Są też takie, które w „Światowidzie” zadebiutują. W tym roku przegląd utrzymany będzie w romskich klimatach. Nie zabraknie więc pięknych piosenek w ciekawych aranżacjach.

 

Zespoły, które wystąpią w „Światowidzie” pochodzą z Elbląga i okolic, m.in. Tolkmicka, Braniewa, Suchacza, Gronowa Elbląskiego i Malborka. Z roku na rok zwiększa się liczba uczestników. W pierwszej edycji wystąpiło 12 zespołów, rok temu – 16, a już w sobotę na scenie zobaczymy aż 18 zespołów. - Trwają ostatnie przygotowania do występów – mówi Teresa Urban, Pełnomocnik Prezydenta ds. Seniorów. – Wszystko po to, by jak najlepiej wypaść przed publicznością. Dla seniorów to bardzo ważne wydarzenie i mamy nadzieję, że publiczność będzie świetnie się bawiła.

 

Przegląd zespołów seniorskich „Co nam w duszy gra...” rozpocznie się w sobotę( 14 marca) o godz. 10 w dużej sali elbląskiego Kina „Światowid”. Liczba miejsc na widowni jest ograniczona. W kasie „Światowida” czekają do odbioru bezpłatne wejściówki.