Artykuły z kategorii

Kadr z filmu AnnabellePlanet Cinema w Ełku (Pl. Miejski 2), zaprasza na przerażający nocny maraton filmowy.

 

 

Początek seansu w piątek (31 października) o godz. 23.59.

 

 

Kino przygotowało repertuar składający się z trzech filmów.

 

Pierwszy z nich to „Diabelska plansza Ouija”, w którym bohaterzy po śmierci swojej koleżanki nawiązują kontakt z duchami. Reżyserem produkcji jest Stiles White, scenarzysta takich hitów, jak: „Boogeyman” (2005) i „Zapowiedź” (2009). Kolejny film „Obecność”, to oparta na prawdziwej historii opowieść o parze badaczy zjawisk paranormalnych Edwardzie i Lorraine Warren. Małżeństwo zostaje poproszone o pomoc przez rodzinę, której dom jest nawiedzony przez demona. Ostatni film, który będzie można zobaczyć tej nocy to „Annabelle”. Film inspirowany, podobnie jak „Obecność”, dokonaniami Eda i Loreine Warrenów. Mia dostaje od męża lalkę, która po napadzie na ich dom zostaje opętana. Mimo przeprowadzki kłopoty podążają za nimi.

 

Klasyczne horrory, to nie wszystko, czego widzowie Planet Cinema mogą spodziewać się tego wieczoru. Na amatorów grozy czekają także konkursy: na najlepszy kostium oraz najstraszniejszą dynię. Rozpoczną się już godzinę przed seansem, pojawią się także w przerwach między filmami.

 

Cena biletu na noc filmową to 32 złote. W skład karnetu wchodzą trzy seanse. Nie obowiązuje podział na bilety normalne i ulgowe oraz sprzedaż internetowa. Bilety nabyć można jedynie bezpośrednio w kasie kinowej. Obowiązuje także ograniczenie wiekowe: od 15 lat.