Artykuły z kategorii

fot. stockvault.netMalujesz? Rysujesz? Ten konkurs jest dla ciebie! Centrum Spotkań Europejskich Światowid czeka na zgłoszenia prac do ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kompozycje.

 

Temat konkursu, skierowanego do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich, plastycznych oraz osób dorosłych, jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą. Konkurs będzie rozgrywany w czterech kategoriach: grafika – młodzież, grafika – dorośli, malarstwo – młodzież, malarstwo – dorośli. Na konkurs można przesłać więcej niż jedną pracę.

 

Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 1 października 2014 na adres:

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Pl. K. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg

Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl.  

 

Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 24 października 2014 roku w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”. Pełen regulamin konkursu znajduje się na www.swiatowid.elblag.pl.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką plastyki CSE „Światowid” - Ewą Bednarską-Siwilewicz  pod  nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.

 

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.