Artykuły z kategorii

Uczestnicy zapoznają się z zasadami technik fotograficznych i graficznych. Program obejmuje naukę fotografii od podstaw do poziomu średnio – zaawansowanego.

 

To zajęcia w trakcie których przez trzy miesiące będzie można zagłębić się w świat fotografii - począwszy od fotografowania techniką cyfrową, wykorzystując obróbkę zdjęć w programach graficznych, poprzez świadome posługiwanie się aparatem cyfrowym i analogowym.

 

Podczas spotkań uczestnicy nabędą umiejętności postrzegania otaczającej nas rzeczywistości w kadrze, posługiwania się aparatem, tworzenia kompozycji, ekspozycji, słabych i mocnych punktów w fotografii, złotego podziału, analizy obrazu, technik fotografii i pojęć fotograficznych, historii fotografii i malarstwa, twórczego myślenia oraz kreatywnego wykorzystywania sprzętu fotograficznego, praktycznych umiejętności wykorzystywania programów graficznych.

 

Od 18 lutego w „Światowidzie” będzie można oglądać prace uczestników poprzedniej edycji warsztatów, które zakończyły się w grudniu ubiegłego roku.

 

Więcej informacji http://fotograficznyelblag.wordpress.com