Artykuły z kategorii

sportKomitet Organizacyjny XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 ogłosił otwarty, międzynarodowy konkurs, który jest częścią programu kulturalnego przyszłorocznej imprezy.

 

Inicjatywa skierowana jest do osób indywidualnych, grup artystycznych i przewiduje szeroki wybór form artystycznych od tańca i śpiewu do pantomimy i akrobatyki. Zwycięzcy i finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością, która będzie dopingowała sportowców podczas przyszłorocznych igrzysk.Wszyscy chętni mogą sprawdzić się w akrobatyce, gimnastyce, żonglerce, tresurze zwierząt, pokazów sztuk magicznych, scen rodzajowych (skecze, opowiadania, monologi), piosence, tańcach, formach muzycznych, przedstawieniach kukiełkowych oraz pantomimie.

 

Filmu prezentujący wybraną formę artystyczną należy przesłać do 28 sierpnia 2013 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zgłoszenia wraz z formularzem zgłoszeniowym można również przesyłać pod adresem: PO Box 154 for SKC, Moscow 105005, Russian Federation.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.culture.sochi2014.com