Artykuły z kategorii

Ilustracja do tekstu

Od piątku do niedzieli (25-27 września 2015 roku) na olsztyńskich obiektach sportowych odbędzie się XV Memoriał Aleksandra Grzegorzewskiego.

Aleksander Grzegorzewski to jeden z najbardziej zasłużonych szkoleniowców w historii koszykówki na Warmii i Mazurach. Przez wiele lat z powodzeniem prowadził olsztyńskie zespoły i był wychowawcą wielu późniejszych reprezentantów Polski.

Od 15 lat w stolicy regionu odbywają się turnieje z udziałem najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu. W tym roku do zmagań staną koszykarze z kategorii wiekowej juniorów, kadetów oraz młodzików. Rywalizacja odbędzie się w trzech olsztyńskich salach – OsiR-u przy ul. Głowackiego, SP 10 – ul. Lengowskiego oraz III LO – ul. Szewczenki.

Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowano na niedzielę na godz. 15 w hali przy ul. Głowackiego.

Szczegółowy terminarz turnieju:

Młodzicy (SP 10, ul. Lengowskiego)
Grupa A
1.Roś Pisz
2 Żubry Białystok
3 Bydgoszcz
4 Pabianice
Grupa B
5 Kruszwica
6 Trójeczka
7.Piotrówka
8.Włocławek
Piątek 25.09.15
Godz.12.00 Roś Pisz -Żubry Białystok
Godz.13.15 Kruszwica- Trójeczka
Godz. 14.30 Bydgoszcz-Pabianice
Godz.15.45 Piotrówka -Włocławek
Godz.17.00 Roś Pisz- Pabianice
Godz.18.15 Kruszwica -Włocławek
Godz.19.30 Trójeczka-Piotrówka
Godz.20.45 Żubry Białystok -Novum Bydgoszcz
Sobota 26.09.15
Godz.08.30 Roś Pisz -Novum Bydgoszcz
Godz.09.15 Kruszwica -Piotrówka
Godz. 10.30 Pabianice-Żubry Białystok
Godz.11.45 Włocławek-Trójeczka Olsztyn
Godz.14.00 3A-4B
Godz.15.15 4A-3B
Godz.16.30 1A-2B
Godz.17.45 1B-2A
Niedziela 27.09.15
Godz.08.30 - mecz o 7 miejsce
Godz 09.45 - mecz o 5 miejsce
Godz.11.00 – mecz o 3 miejsce
Godz.12.20 - mecz o 1 miejsce

Kadeci
25-27.09.2015r. Olsztyn sala III LO ul. Szewczenki 4
Udział biorą:
1.Olimpijczyk Łomża
2.Trójka Żyrardów
3.Żubry Białystok
4.Muks Piaseczno
5.Novum Bydgoszcz
6.Trójeczka Olsztyn
Piątek 25.09.15 r
14.00 Olsztyn -Łomża
15.15 Piaseczno-Białystok
16.30 Żyrardów -Bydgoszcz
17.45 Łomża-Piaseczno
19.00 Bydgoszcz -Białystok
20.15 Olsztyn – Żyrardów
Sobota 26.09.15r.
09.00 Żyrardów-Piaseczno
10.15 Bydgoszcz-Olsztyn
14.30 Białystok-Łomża
15.45 Piaseczno-Bydgoszcz
17.00 Olsztyn -Białystok
18.15 Łomża-Żyrardów
Niedziela 27.09.15r.
09.45 Łomża- Bydgoszcz
11.00 Piaseczno-Olsztyn
12.15 Żyrardów-Białystok

Juniorzy
sala OSiR ul. Głowackiego
Udział biorą
Grupa B
1.MUKS Piaseczno
2.Trefl Sopot
3.Novum Astoria Bydgoszcz
4.Olimpijczyk Łomża
Grupa A
1.Żubry Białystok
2.AS Mrągowo
3.Trójeczka Olsztyn
4.Pabianice
Piątek 25.09.15
Godz.12.00 Żubry Białystok-As Mrągowo
Godz.13.15 Muks Piaseczno – Trefl Sopot
Godz.14.30 Trojeczka Olsztyn – Pabianice
Godz.15.45 Novum Astoria Bydgoszcz – Olimpijczyk Łomża
Godz.17.00 AS Mrągowo - Pabianice
Godz.18.15 Novum Astoria Bydgoszcz – Muks Piaseczno
Godz.19.30 Trefl Sopot- Olimpijczyk Łomża
Godz.20.45 Żubry Białystok- Trojeczka Olsztyn
Sobota 26.09.15
Godz. 08.15 Novum Astoria Bydgoszcz- Trefl Sopot
Godz.09.30 Trójeczka Olsztyn - AS Mrągowo
Godz.10.45 Piaseczno - Olimpijczyk Łomża
Godz.13.40 Żubry Białystok - Pabianice
Godz.15.00 3A-4B
Godz.16.15 4A-3B
Godz.1730 1A-2B
Godz.18.45 1B-2A
Niedziela 27.09.15
Godz.08.30 mecz o 7 miejsce
Godz.09.45 mecz o 5 miejsce
Godz.11.00 mecz o 3 miejsce
Godz.12.20 mecz o 1 miejsce