Artykuły z kategorii

Dziewczynka z książką - ilustracja do tekstu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza młodzież w wieku 13-18 lat na zajęcia w ramach projektu „Ojczysty się liczy!”.

Wakacyjne warsztaty odbywają się w Elblągu.

Zajęcia dziennikarskie rozpoczyną się 15 lipca i potrwają cztery dni. - Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli szansę poznać podstawy pracy dziennikarskiej, metody zdobywania informacji, zbierania dokumentacji, formułowania tematów i pisania artykułów prasowych - mówi Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu "Ojczysty się liczy!".

W planach jest też kurs krasomówczy, który rozpocznie się 1 a zakończy 3 lipca. Podczas spotkań prowadzący pokaże w jaki sposób kreować własny wizerunek oraz nauczy umiejętności mówienia od siebie i o sobie. Dodatkowo będzie to okazja na wzbogacenie swojego słownika i poszerzenia wiedzy na temat pozasłownych środków wyrazu, takich jak poza i modulacja głosu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 czerwca.

Projekt „Ojczysty się liczy!” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”