Artykuły z kategorii

Już tylko dni dzielą nas do rozpoczęcia międzynarodowych zawodów sportowych Warmia Mazury Senior Games 2014. Przypominamy, elektroniczna rejestracja trwa do 21 sierpnia.


Wszyscy aktywni seniorzy mają do wyboru 14 dyscyplin – brydż sportowy, badminton, lekką atletykę, tenis stołowy, pływanie, skoki spadochronowe do celu, piłkę siatkową halową, podnoszenie ciężarów, golf, kajakarstwo, piłkę nożną, żeglarstwo, siatkówkę plażową oraz tenis. Jedynym warunkiem udziału w zawodach jest ukończenie 45 roku życia (dyscypliny indywidualne) oraz 40 roku życia (dyscypliny zespołowe) oraz opłata startowa w wysokości 50 zł bądź 12 Euro. Zmagania toczyć się będą na obiektach w Olsztynie, Iławie, Ostródzie, Lidzbarku Warmińskim, Ornecie, Pasłęku oraz Nidzicy.

 

Na liście startowej znajdują się zawodnicy, którzy z powodzeniem startują w najważniejszych imprezach sportowych. Nie brakuje olimpijczyków, mistrzów świata, mistrzów Europy czy mistrzów krajowego czempionatu. Na uczestnictwo w Warmia Mazury Senior Games zdecydowały się również osoby, które do tej pory nie miały okazji zasmakować sportowej rywalizacji.

 

Zawodnicy z Polski będą rywalizować z reprezentantami Litwy, Rosji, Białorusi, Francji, Niemiec, Ukrainy, USA, Estonii, Węgier, Indonezji, Turcji, Kanady czy Holandii.

 

Tegoroczne zawody potrwają od 28 do 31 sierpnia, jednak elektroniczne zapisy kończą się już 21 sierpnia. Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą – zapisz się już teraz!

 

Więcej informacji na stronie www.SeniorGames.pl