Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

Wesołych Świąt

14-04-2017

Jajka. Fot.pixabay.com

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

EWA plus wystartowała

14-04-2017

Logo programu

Dwadzieścia milionów złotych – tyle do rozdysponowania ma Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w programie pożyczkowym „EWA plus”. W czwartek (13 kwietnia) podpisano pierwszą umowę w tym...

Więcej

Społeczeństwo

Na majówkę z POLREGIO

13-04-2017

Ilustracja do tekstu

Pierwszy weekend maja to dla wielu początek sezonu turystycznego. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, największy kolejowy przewoźnik pasażerski – POLREGIO – przygotował wyjątkową ofertę: bilet umożliwiający...

Więcej

Turystyka i promocja regionu

W Giżycku znowu będą skakać z mostów do kanału

14-04-2017

Most obrotowy w Giżycku

W Giżycku mają taką tradycję, że w śmigus-dyngus zamiast oblewać się wodą, sami do niej wskakują. Dlatego 17 kwietnia 2017 roku już po raz 26. miłośnicy tego niecodziennego sportu będą skakać...

Więcej

Kultura

Warmia i Mazury na dużym ekranie

14-04-2017

Budynek Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

5 kwietnia zakończył się nabór wniosków do pierwszej edycji konkursu prowadzonego przez Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy. O zainteresowaniu, jakim cieszy się konkurs, oraz o dalszym jego przebiegu opowiedzą marszałek Gustaw Marek Brzezin...

Więcej

Edukacja i Sport

Zwycięzcy z Pekinu u marszałka

14-04-2017

Zwycięzcy z Pekinu u marszałka

Młodzież z Wilkas, która wygrała finał Azjatyckiej Olimpiady Kreatywności w Pekinie, gościła u marszałka Gustawa Marka Brzezina. Młodzi zwycięzcy podzielili się swoimi chińskimi przeżyciami. – Zawsze z dumą i radością śledzę...

Więcej

Laureaci na Gali JakościPodczas Gali Jakości w olsztyńskiej filharmonii ogłoszono wyniki dwóch ważnych konkursów – o Nagrodę Jakości oraz na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur.

 

 

Wyróżniona została m.in. miodowa okowita ze Stawigudy oraz Zajazd pod Piękną Górą.

 

 

 

 9 maja 2016 roku rozpoczyna sie nabór do XVI edycji "Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości", będącej jedną z kategorii w konkursie "Żagle Warmii i Mazur". 

 

XVI edycja konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości, konkursu ogólnopolskiego organizowanego od ponad 20 lat przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie. Nagrody w WMNJ, w postaci statuetek i wyróżnień, przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Laureatami zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów. Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 maja 2016 roku. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu "Żagle Warmii i Mazur".  

Dokumentacja XVI edycji Warmińsko – Mazurskiej Nagrody Jakości:

Regulamin konkursu "Żagle Warmii i Mazur" 

Oświadczenie o braku zaległości w uiszczaniu podatków i ZUS

Formularz zgłoszenia do XVI edycji WMNJ

Zasady i harmonogram XVI edycji WMNJ

LOGO WMNJ

 

 Pobierz katalog: 

Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości - okładka 

Wwarmińsko-Mazurskie Nagroda Jakosci 2015 - katalog

 

Zobacz także:

Liczba organizacji w województwie warmińsko-mazurskim posiadających wdrożone systemy zarządzania

Liczba organizacji w powiatach województwa warmińsko-mazurskiego posiadających wdrożone znormalizowane systemy zarządzania

Statuetki i wyróżnienia przyznane przez Komitet w XV edycji Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości

Ideą Konkursu "Żagle Warmii i Mazur" w kategorii "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" jest  wyłonienie najlepszych produktów i usług w naszym regionie oraz ich promocja na rynkach na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. 

W kategorii "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" przyznawane są równoważne nagrody w podkategoriach: produkt, produkt lokalny oraz usługa. 

Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu "Żagle Warmii i Mazur". 

Zgłoszenia przyjmowane są od 20 czerwca 2016 roku do 29 lipca 2016 roku. 

Pobierz:

Regulamin konkursu "Żagle Warmii i Mazur"

PRODUKT - formularz zgłoszeniowy

PRODUKT LOKALNY - formularz zgłoszeniowy

USŁUGA - formularz zgłoszeniowy

LOGO NPiUWiM

Lista zgłoszonych w Kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur

 

 

Laureaci XI edycji Konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur 

Katalog Konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur - okładka 

Katalog Konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur 

 

Gala Jakości 2015

 

 

Logotyp projektu

Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy wdrażają działa pro-pracownicze, wspierają społeczność lokalną, dbają o środowisko naturalne, szanują klientów, dostawców, podwykonawców czy kooperatorów.

Ideą konkursu jest prezentacja dobrych praktyk CSR (Corporate Social Resposibility - społeczna odpowiedzialność biznesu) realizowanych w przedsiębiorstwach z naszego regionu. Kandydata może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna, bądź organizacja posiadająca osobowość prawną.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań województwa warmińsko-mazurskiego na rzecz upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z regionu oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością.

Trzy równoważne nagrody WaMaBoss przyznawane są w podkategoriach: mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie.

Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”.

Regulamin konkursu "Żagle Warmii i Mazur" 
Formularz zgłoszeniowy 

Ankieta samooceny
Oświadczenie o braku zaległości w uiszczaniu podatków oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne 
Księga Identyfikacji Wizualnej